Prodüksiyon Hizmeti

  • Kurumsal Tanıtım Filmi
  • Fabrika Tanıtım Filmi
  • Şirket Tanıtım Filmi
  • Havadan Görüntüleme Sistemi (FLYCAM, SKYCAM)

REKLAM ÇEKİMİ

Reklam filmi çekiminde profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla tanıtım projeleriniz için en iyi çözümleri sunmaktayız. Televizyon Reklam filmi yapımında ve tanıtım filmi çekimlerinde sizinle beraber fikir alışverişinde bulunarak prodüksiyonlarımızı gerçekleştirmekteyiz.

 

Marka / ürün bilinirliliğini arttırmak için oluşturulan reklam filmi çekimlerinde senaryo, kamera çekimi, animasyon, görsel efekt, seslendirme ve müzik gibi öğelerin bir arada harmanarak profesyonel prodüksiyon hizmetini firmanızın istekleri doğrultunda kurumsal kimliğinize uygun olarak hazırlamaktayız.

STÜDYO EKİPMANLARI VE KAMERA KİRALAMA

Bütçeye Uygun Film, Kısa Film, Reklam, Tanıtım Filmi ve Klip Çekim Ekipmanları. En Uygun Fiyatlar. Aradığınız Tüm Modeller. Son Teknoloji Kameralar. Sunulan olanaklar: Geniş Ekipman, Işık EkipmanlarıKameralar, Lensler, Ses Ekipmanları, Sahne Ekipmanları.

ÜRÜN ÇEKİMİ

Sosyal medyanız için en profesyonel içerik ve ürün fotoğrafı hizmeti veriyoruz. Ürün Fotoğraf Çekimi ve Katalog Tasarımı. Profesyonel fotoğraf çekim merkezi, yiyecek – içecek, takı, aksesuar, dekorasyon, kozmetik, tekstil, ev aletleri, endüstriyel ürün çekim hizmetleri.